VGN

Birçok kez yılın markası ödülünü almış Kaşmir Halı’nın, marka değerini yansıtmayan web sitesini; dünya standartlarında, kullanıcı dostu, yüksek teknoloji alt yapısına sahip ve mobil cihazlar ile uyumlu bir hale getirdik. Modern dünyanın vazgeçilmez unsuru olan mobil uygulama konusunda da Kaşmir Halı’ya yardımcı olduk. Kişiselleştirilebilir, kullanışlı ve keyif veren unsurlara sahip Kaşmir Halı Application uygulaması, hem İOS hem de Android işletim sistemlerinden indirilebiliyor.

Halı Seçim Planlayıcıs! Kaşmir Halı için hazırladığımız sanal stüdyo uygulaması ile tüketicilerin, dilediği stilde, farklı kombinasyonlarda, birçok deneme yaparak, evlerine uygun halıyı seçmeleri çok kolaylıkla yapılmaktadır.

Sosyal Medya; Dijital reklam stratejilerinde, iletişim pazarlaması olarak en önemli araç sosyal medyadır. Kaşmir Halı’da hedef kitle belirleyerek, anlaşılır ve güçlü içerik yönetimi ile markanın imajına katkı sağlıyoruz.

Katalog ve Broşür Tasarımı; Günümüz dijital dünyasında, basılı yayınlara ilgi azalmasına rağmen katalog ve broşür çalışmaları, gelenekselliği elden bırakmayan sektörlerde halen büyük önem taşımaktadır. Halı sektörü de böyle bir sektördür. Bizde Kaşmir Halı’da kurumsal tasarım normlarına uygun, etkileyici grafik tasarımlara sahip ve kaliteli baskı kullanarak, basılı çalışmalar yapmaktayız.

Basılı Reklam İlanları Tasarımları; Kaşmir Halı için ürün tanıtımının ön plana çıkarıldığı, anlaşılır ve dikkat çekici basılı reklam tasarımları yapıyoruz.